• Новак
Еико 328 6В .2а Т1-3/4 Џуџе Прирабница База Халогени Светилки

Еико 328 6В .2а Т1-3/4 Џуџе Прирабница База Халогени Светилки

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овие светилки имаат волфрамски филаменти со високи перформанси кои произведуваат посветла, побела светлина Еико бренд светилки за одлични перформанси. Линијата на фаровите на оригиналната опрема на еико беа дизајнирани да ги исполнат или надминат перформансите на оригиналната светилка на вашето возило. Произведени според строгите стандарди, тие имаат компоненти со врвен квалитет и гарантирано ќе настапат како оригиналот. Нашите халогени светилки имаат и волфрамски филаменти со високи перформанси кои произведуваат посветла, побела светлина. Зошто е тоа важно повеќе светлина на патот ви дава повеќе време да се подготвите, реагирате или целосно да избегнете пречки. Дополнително, секоја светилка е тестирана со квалитет пред да ја напушти фабриката. Не заборавајте, светилките СЕ ЗАТЕМНУВААТ со текот на времето, затоа погрижете се да ги замените двата фарови за најдобри перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат