• Новак
Ruiandsion P13. 5S LED Фенерче Сијалица 3V 3030 4SMD Чипови LED Замена Сијалица за 2 Клетки C&засилувач;D Фенери Факел Работа Светлина

Ruiandsion P13. 5S LED Фенерче Сијалица 3V 3030 4SMD Чипови LED Замена Сијалица за 2 Клетки C&засилувач;D Фенери Факел Работа Светлина

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

€Супер светла q оваа СИЈАЛИЦА ПРЕДВОДЕНА Од Фенерче P135 S Е опремена со Супер светол Чип. ●Поларитет●Негативна Земја : дното е позитивно ( + ), а страната е негативна ( -). Ве молиме проверете го вашиот оригинален поларитет на сијалицата пред купувањето. ●Широка примена€p13. 5s база 3 волти LED фенерче сијалица се користи за надградба на внатрешни светла, велосипеди, факел светла, работни светла, и повеќе. Ве молиме потврдете го моделот на основата на сијалицата пред купувањето. ●Лесен За Инсталирање Q Заменете ја сијалицата со одвртување на главата на фенерчето од телото отстранување на јаката за задржување и старата сијалица вметнување на новата LED сијалица. ●Гаранција за 12 месеци заменете ја новата бесплатно по потврда на нашите фотографии од производот од клиентот. Спецификациисокет : P13.5 SVoltage : 3 VColor : бела температура на Бојата : 6000 KBrightness : 500lumenchips Тип : 3030 LED количина : 4 Led Диоди по bulb Polarity : Негативни Земјена Големина : 24*10mm (Lx D)работна температура : -40 ~ ~ +70 € Животен Век : до 50 000hrs Usage : внатрешни светла, Велосипед, светла за факели, фенери, работни светла итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат