• Новак
ГШЛО 100 ПАРЧИЊА Бела Хартија Клип За Коса Лакови За Прикажување Картички За Коса Барети Картички Картон За Додатоци За Коса

ГШЛО 100 ПАРЧИЊА Бела Хартија Клип За Коса Лакови За Прикажување Картички За Коса Барети Картички Картон За Додатоци За Коса

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : изработен од хартија Големина (прибл. Пакет : 100 парчиња картички за прикажување. Дизајнот на горната дупка е многу погоден за да ги закачите и двете страни се дизајнирани за вметнување шноли. Совршен за лакови за коса, клипови,шноли за коса, фиба, накит или други мали Занаети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат