• Новак
Еден Златен Тон Кобра Коса Стап Змија змија пунџа Игла Црвено Стакло Кристални Камења Египетска Преродба

Еден Златен Тон Кобра Коса Стап Змија змија пунџа Игла Црвено Стакло Кристални Камења Египетска Преродба

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Една симпатична античка златна/месинг боја змија коса стап. Има големо лице на горниот крај со кристали од црвено стакло во хаубата и црни акрилни очи. Телото е текстура за да помогне да не се лизне и држете ја пунџата на место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат