• Новак
Llylay Тешки Фиоки Шини, Фиока Тркачи, 48 Инчен Фиока Слајдови, Целосна Продолжување Топчести Лежишта Фиока Тркачи, 3 Пати Целосна Екстензија, Страна-Монтирање, 1 Пар )

Llylay Тешки Фиоки Шини, Фиока Тркачи, 48 Инчен Фиока Слајдови, Целосна Продолжување Топчести Лежишта Фиока Тркачи, 3 Пати Целосна Екстензија,

Rating 
DEN 689.60

Достапност
Достапно за нарачка

® Слајдови со тешки фиоки, целосно продолжен, посилен носивост, до 120 кг Qw_ водичот за фиоки има вграден дизајн на топчести лежишта со двоен ред, обезбедува низок шум при отворање на фиоката и без триење во движењето. ®Висококвалитетни слајдови за фиоки, задебелен челик, дебелина само 2мм, носечки 120 кг, висококвалитетна ладно валана челична плоча, поцинкувана, за да се обезбеди квалитет и работен век. Погоден за сите видови опрема за фиоки, механички ормари, индустриски фиоки, рекреативни возила, камиони, автомати итн. €_ Странична инсталација. Пред купување, ве молиме измерете ја длабочината на вашиот кабинет и изберете го точниот слајд на фиоката. Забелешка : монтажните загради и завртки не се вклучени. Големина : 250мм (10 инчи) Боја : Сребрена_тешки Шини За Фиоки, триделни топчести лежишта, целосно продолжени шини за фиоки, странично монтирање,топчиња од цврст јаглероден челик, површинска обвивка, водоотпорна и отпорна на ' рѓа. 120 килограми носивост, 1 пар (2 парчиња)● детали За Производот : ● Име : шина за Фиоки● Материјал : ладно валана челична плоча● количина : 1 пар (2 парчиња)● Големина : 250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1000/1050/1100/1150/1200/1250/1300/1350/1400 мм● ширина : 53 мм● дозвола за инсталација : 19/0,5 мм● дебелина : 2 мм● тежина на складирање : 120 кг● метод на инсталација : странично Монтиран● метод на отворање : целосна екстензија● максимална носивост : 265 фунти / 120 Кг● длабочина на кабинетот : должината на лизгачката шина мора да биде помала или еднаква на длабочината на фиоката ● опсег на примена : фиоки, кабинети, контејнери за складирање, полици, мобилни домови, камиони, автомати, индустрија, разни возила-тешките шини не се прикачени со завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат