• Новак
Ficus подарок 4PCS јазол дизајн на вратите на вратите на наутичката фиока за јаже со јаже

Ficus подарок 4PCS јазол дизајн на вратите на вратите на наутичката фиока за јаже со јаже

Rating 
DEN 144.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овие копчиња за фиоки за јаже со јута се изработени од најдобрите занаетчии од висококвалитетни не : гребена природна јута, јамки плетени во прекрасна крцкање : вкрстена шема, што го прави соодветно за какви било кујнски ормани, гардероби во спална соба, шкафови, фиоки за бања и друг мебел Со подобрување на вашиот декор за внатрешни работи Овие копчиња се исклучително лесни за инсталирање. Целиот хардвер потребен за инсталација е вклучен во пакетот. Само што бара вежба за рака. Завртки и мијалници прикачени на секое копче. Завртката е без 'рѓа и завршена никел. Овие парчиња овозможуваат без напор одржување. Материјал : Природна димензија на јута : 7.5cm сет од 4 копчиња Вклучени : завртки и мијалници прикачени на секоја завршница на завртката на копчето : Заврши со никел. Име на големината : Пакет од 4 Кога е подобро време од летото да се направи некои наутички копчиња за убаво парче мебел за мебел? Заменете ги копчињата во какви било врати, фиоки, полици, ормани и мебел со овие прекрасно рачно изработени копчиња за јаже на јаже и дајте му на вашиот дом и на себе освежувачко чувство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат