• Новак
Комфус тркалезна топка мат црно копче за врата за приватност за спална соба и бања, копче за внатрешна врата без клуч, црно копче за внатрешни работи со заклучување,

Комфус тркалезна топка мат црно копче за врата за приватност за спална соба и бања, копче за внатрешна врата без клуч, црно копче за внатрешни

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Функција : Копчето за врата за приватност е без клуч, погодно за внатрешни врати, како што се бања или спална соба, и има слот на надворешното копче што може да се отклучи со шрафцигер или паричка во итни случаи Висок квалитет и безбедност : копчето од не'рѓосувачки челик и розета е анти- 'рѓа, издржливо. Две парче копче за подобра безбедност. Цврста внатрешна плоча за монтирање на челик го држи копчето цврсто. Солидна колона за безбедност на колоната за заштита од анти-засилување. Цврста цинк -легура за низа, високо за висока безбедност. Стандардни димензии : Прилагодлива брава со заднина 2-3/8 "или 2-3/4" (60мм или 70мм), дебелина од 1-3/8 "до 1-3/4" (35мм до 45мм), за да одговара на сите Стандардни врати. Лесна инсталација : Вклучени се завртки и инструкции за инсталација, можете да го направите тоа сами со соодветни алатки. Услуга : Ако има проблем со квалитетот или инсталацијата со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме за 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат