• Новак
Кекли Компанија BVS2THFSSRGSL - 400 Bvs2 Топчести Вентили, 1000 PSI Навој Фрлија Нерѓосувачки Челик Целосна Порта, 4 ID

Кекли Компанија BVS2THFSSRGSL - 400 Bvs2 Топчести Вентили, 1000 PSI Навој Фрлија Нерѓосувачки Челик Целосна Порта, 4 ID

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

4 во 1000 ПСИ; Кекли Компанија. Фрли Нерѓосувачки Челик. Целосно Пристаниште. Кекли Bvs2 Топката Вентили 4 во 1000 PSI Навој Фрлија Нерѓосувачки Челик Целосна порта. 1000 ПСИ; Кекли Компанија. Фрли Нерѓосувачки Челик. Целосно Пристаниште.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат