• Новак
Ренба Комплет Од 6 Парчиња Подлоги За Пијалоци-Камени Подлоги Што Апсорбираат Влага Со Основа Од Плута, Подлога Од Плута Во Стилот На Црн Мермер, Го Штити Мебелот Од

Ренба Комплет Од 6 Парчиња Подлоги За Пијалоци-Камени Подлоги Што Апсорбираат Влага Со Основа Од Плута, Подлога Од Плута Во Стилот На

Rating 
DEN 1200.80

Достапност
Достапно за нарачка

Соодветна Големина И лесен за Чистење - дијаметар на Подлогата 4 инчи, погоден за сите чаши за пиење како што е бурбон, Лесен за чистење, само исплакнете го со вода ●Силниот Абсорбента керамичко-Подлога горниот слој е апсорбирачка керамика, која ја апсорбира способноста подобро од обичниот силиконски подлога за да ја одржите вашата маса сува. Плута против Абење - задниот Дел на подлогата е плута за да се спречи гребење и носење на масата.Заштитете го мебелот и буквите никогаш нема да исчезнат. Вклучени симпатична бела прозорец кутија може да се користи како подлоги за носителот пијалоци. Дозволете вашата смисла за хумор да биде таа што ќе им каже на пријателите да користат подлога со овој смешен цитат. `+Место во вашиот дом, кујна, дневна соба, човек пештера или на шалтер блузи, барови, крајот маси, и им служи на гостите се смеат долго со нивните пијалоци. Абсорбента керамика за да го одржите вашиот мебел сув Подлоги горниот слој е апсорбирачка керамика, која ќе го одржува вашиот мебел сув. Нелизгање и заштита на вашиот мебел слојната страна на подлогата е плута, која се преправа дека вашата форма на мебел е изгребана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат