• Новак
Конова Статив Стабилност Рака За Лизгачот

Конова Статив Стабилност Рака За Лизгачот

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ овозможува зголемена стабилност при користење на лизгач на еден статив и елиминирање(откажување) на потребата за втор статив Раката што се протега ви овозможува да го поставите лизгачот на ниво хоризонтална положба или под агол, положбата на навалување. Всушност, едната рака обезбедува доволно стабилност, сепак препорачуваме да користите 2 краци за удари со лизгач со аголен наклон. Се прицврстува на стативот со стегачот ц и одговара на повеќето стативи. Не само лизгачот Конова, туку одговара и на други лизгачи за брендирање. вклучувајќи 1 рака, ве молиме знајте камера, лизгач, статив не е вклучен. Овој производ овозможува зголемена стабилност при користење на лизгач на еден статив и елиминирање(откажување) на потребата за втор статив. Се прицврстува на стативот со стегачот ц и одговара на повеќето стативи. Раката што се протега ви овозможува да го поставите лизгачот на ниво хоризонтална положба или под агол, положбата на навалување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат