• Новак
Пози-Тивок Натоварен Дебеломер

Пози-Тивок Натоварен Дебеломер

Rating 
DEN 665.60

Достапност
Достапно за нарачка

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи Меѓународна Слава За Нашата Разновидна Палета На Наградувани Производи. Дизајниран Имајќи Го Предвид Корисникот. Докажано И Тестирано За Издржливост И Функција Во Реални Услови. Исполнување Или Надминување На Сите Потребни И Стандардизирани Тестирања. Пози-Тивок Натоварен Дебеломер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат