• Новак
30 парчиња Универзална автоматска автомобилска предна конзола цртичка табла трим клип метална конзола трим затегнати клипови за Сахара Ј.К. Форд Мазда Ауди Тојота

30 парчиња Универзална автоматска автомобилска предна конзола цртичка табла трим клип метална конзола трим затегнати клипови за Сахара

Rating 
DEN 143.20

Достапност
Достапно за нарачка

Подготовка : Замена одговара за Sahara JK Ford Mazda Audi Toyota Материјал : Направено од висококвалитетен метал, анти-облека и антикорозија, долг животен век и погоден за употреба на автомобили. Димензија : Должина на клипот : 18мм/0,7 ", Дебелина на клипот : 8мм/0,3". Пакетот вклучува : 30 парчиња Универзална метална конзола за задржување на конзоли. PLS kindубезно ги споредувате вашите оригинални со нашите пред да купите за совршено вклопување. Подготовка : Замена одговара за Sahara JK Ford Mazda Audi Toyota. Материјал : Направено од висококвалитетен метал, анти-облека и антикорозија, долг животен век и погоден за употреба на автомобили. Димензија : Должина на клипот : 18мм/0,7 ", Дебелина на клипот : 8мм/0,3". Пакетот вклучува : 30 парчиња Универзална метална конзола за задржување на конзоли. PLS kindубезно ги споредувате вашите оригинални со нашите пред да купите за совршено вклопување. Подготовка : Замена одговара за Sahara JK Ford Mazda Audi Toyota.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат