• Новак
Полско знаме за пешкир за миење на знаме 28,7 x13.8 крпи за лице Суперфинирано влакно високо апсорбирани крпи крпи

Полско знаме за пешкир за миење на знаме 28,7 x13.8 крпи за лице Суперфинирано влакно високо апсорбирани крпи крпи

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењето. Меко на допир, нежно на вашите раце и лице. Печатени крпи од шарена шема. Мултифункционални : умерено големини крпи, може да се користат како крпи за лице, миење на кујната за миење ладно, нежно циклус. Може да изберете забрзана испорака за да ја добиете предметот побрзо. Имаме бесплатна услуга за модели/фотографии/текст, и ако имате потреба од прилагодени производи, ве молиме слободно контактирајте не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат