• Новак
Полицата за туширање на тушот Венко Експрес-лок, складирање на туш, корпа за туширање, корпа за туширање, полици за туширање, организатор на корпа за туширање, не'рѓо

Полицата за туширање на тушот Венко Експрес-лок, складирање на туш, корпа за туширање, корпа за туширање, полици за туширање, организатор

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дополнителен простор за складирање : Полицата за туширање на Венко за внатрешно туш без дупчење нуди многу простор за прибор за бања Идеално за туш, тоалет за бања или гости. Висок квалитет : Лепичкиот туш кади од Венко е изработен од не'рѓосувачки челик и е стабилен и стабилен. Може да се користи како држач за шампон за туширање или за чување на омилените туширање. Без дупчење : Полицата за бања од не'рѓосувачки челик е лесна за инсталирање, без да има потреба од алатка или мора да го дупчи вашиот wallид благодарение на системот Express-Loc. Силен држач : Леплива полица за бања од Венко нуди силно задржување на какви било мазни или малку текстурирани површини како плочки, камен, стакло, бетон, метал, дрво и пластика и е отпорен на 'рѓа, за долготраен систем. Лесно за инсталирање : Прво, поставете ја полицата за туширање на wallидот користејќи ги своите лепило. Откако е на вистинското место, притиснете го лапилото на лепак на адаптерот. По 6 часа, лепилото ќе се зацврсти и полицата за туширање е подготвена да се користи. Дополнителен простор за складирање : Полицата за туширање на Венко за внатрешно туш без дупчење нуди многу простор за прибор за бања. Идеално за туш, тоалет за бања или гости. Висок квалитет : Лепичкиот туш кади од Венко е изработен од не'рѓосувачки челик и е стабилен и стабилен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат