• Новак
Етелут-Женски Колено Должина Лабава Шорцеви Со Странични Џебови &засилувач; Врвка-Одлично За Тренингот, Салата, Атлетски, Трчање &засилувач; Јога

Етелут-Женски Колено Должина Лабава Шорцеви Со Странични Џебови &засилувач; Врвка-Одлично За Тренингот, Салата, Атлетски, Трчање &засилувач;

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Одговара На Сите Големини. Овие Лабави Атлетски Кошаркарски Шорцеви За Колена Со Врвка за Жени доаѓаат во големини На S, M, L и XL. Нашите Полиестерски Кошаркарски Шорцеви се многу лесни и погодни за секојдневна употреба или дури и облека за спиење за да можете удобно да ја носите во вашиот дом. Изработени Од Висококвалитетни Материјали. Овие шорцеви се добро прилагодени за удобна домашна облека бидејќи нашите лабави и активни кошаркарски шорцеви за жени се подготвени со материјал со врвен квалитет со 100% Полиестер. Мекиот, ладен и удобен материјал ќе направи да чувствувате дека никогаш не би сакале да се промените од овие шорцеви!. Овие прекрасни Еластични И Лабави Кошаркарски Шорцеви За Дечко За Жени се лесни за нега и миење. Нема потреба да се грижите дали ќе бидете стилски кога ќе останете дома во удобни долги шорцеви!. Удобно И Стилски. За разлика од нашите други шорцеви за вежбање, овие Еластични И Лабави Кошаркарски Шорцеви За Колена Со Врвка за Жени се 100% Полиестер, така што ќе траат подолго. Можете да ги носите секојдневно без разлика дали тоа е во вашиот дом или во теретана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат