• Новак
Аморету Женски Врвни Кошули Со Краток/Долг Ракав Крст V Вратот

Аморету Женски Врвни Кошули Со Краток/Долг Ракав Крст V Вратот

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Моделот А/Б е 95% Вискоза, 5% Спандекс, Моделот Д е 60% Полиестер, 35% Памук, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Кошули со кратки ракави со вратот v, предниот крст, закривениот раб, супер шик и модерен. Секојдневен релаксирачки стил, длабоко v деколте, совршени врвови за туники за лето секој ден изглед. Оваа симпатична маица кошули е одлична со фармерки, тексас панталони, високи половини шорцеви, хеланки, палто, јакна. Совршени маици убаво за плажа, забава, датум, канцеларија, бизнис, работа, одмор, одмор, секојдневно носење. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на последната слика пред да нарачате. Карактеристики : . Оваа вкрстена предна v вратот маици со мека вискоза ткаенина, многу мала тежина и супер удобно. Женски летни кошули со висок низок крој, закривен раб, еднобојна, едноставна, но и стилска, тренди и секси. Слатки маички со долга должина, убави за носење на работа, бизнис, канцеларија или за патување, одмор, одмор, училиште, дури и ноќно излегување, забава, клуб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат