• Новак
ЛЕВЛО Смешни Двајт И Мајкл Козметичка Торба Тв Шоу Фанови Подарок Мир Љубов ТВ Шоу ШМИНКА Патент Торбичка ТВ Шоу Стока

ЛЕВЛО Смешни Двајт И Мајкл Козметичка Торба Тв Шоу Фанови Подарок Мир Љубов ТВ Шоу ШМИНКА Патент Торбичка ТВ Шоу Стока

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на абење, удобен, не е лесен за замаглување на топката удобен за носење. Мерења : Торба За Шминка : 23см (9.05 инчи)*17см (6. Козметичката кеса прифаќа 3Д печатење и не е лесно да исчезне. Нашата тоалетна торба е разноврсна ставка што е популарна како козметичка чанта, торба за шминка, торба за пазарење,торба за спојки. Печати Инспиративни Информации "Мир Љубов Канцеларија".Совршен и значаен подарок за Љубителите на тв-шоуто. Совршен Дизајн и Модни модели : можете да и дадете на вашата сестра, пријателка, баба,братучетка, мајка, тетка , ќерка, учителка, медицинска сестра, лекар, сопруга, семејство и секого. Носете го насекаде забави и погоден за секоја пригода. Овој подарок ќе ви дојде убаво презентиран во вреќата за замрзнување , која е строго заштитена од каква било штета за време на транспортот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат