• Новак
Грд Божиќен џемпер за жени моден Божиќ џемпер Божиќ плетен џемпер удобно симпатичен џемпер од Дедо Мраз

Грд Божиќен џемпер за жени моден Божиќ џемпер Божиќ плетен џемпер удобно симпатичен џемпер од Дедо Мраз

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук за плетење. ? Зеробаба Црн петок се занимава со 2022 година Божиќна продажба! ? Божиќ се загрева однапред! ? Среќен Божиќ ~? (✈ Акции во САД 7-14 дена брза испорака! ✈). Повлечете го затворањето. ? Уникатен дизајн】 женски Божиќни џемпери имаат текстуриран плетен материјал, долг ракав, екипаж, мини должина. Плетеното затворање и еластичната манжетна можат да останат топло. Овој џемпер на Дедо Мраз се совпаѓа со хеланки и чизми на глуждот за да го направи погоден за ладно време. ? 【Посебен Божиќен џемпер】 Овој XMAS плетен џемпер на пуловер е фантастично парче што треба да се носи во забавата за Божиќна празница. Симпатичниот и класичен печатен џемпер од Дедо Мраз се елегантни и ретро, ​​не само што се загреваат, туку и класични и модерни стилови. ? 【Најдобар подарок】 Симпатичните и пријатни грди божиќни џемпери се совршени за надавање на сите ваши пријатели, но што е најважно, сами! Без разлика дали сте внатре, надвор, заедно или настрана, па дури и заглавени во виртуелна средба, повеќето сте попривлечни. ? Ве молиме, не бели или железо. 100% памук за плетење. ? Зеробаба Црн петок се занимава со 2022 година Божиќна продажба! ? Божиќ се загрева однапред! ? Среќен Божиќ ~? (✈ Акции во САД 7-14 дена брза испорака! ✈). Повлечете го затворањето. ? Уникатен дизајн】 женски Божиќни џемпери имаат текстуриран плетен материјал, долг ракав, екипаж, мини должина. Плетеното затворање и еластичната манжетна можат да останат топло. Овој џемпер на Дедо Мраз се совпаѓа со хеланки и чизми на глуждот за да го направи погоден за ладно време. ? 【Посебен Божиќен џемпер】 Овој XMAS плетен џемпер на пуловер е фантастично парче што треба да се носи во забавата за Божиќна празница. Симпатичниот и класичен печатен џемпер од Дедо Мраз се елегантни и ретро, ​​не само што се загреваат, туку и класични и модерни стилови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат