• Новак
Колумбија Женска Небесна Долга Качулка Јакна-Плус Големина

Колумбија Женска Небесна Долга Качулка Јакна-Плус Големина

Rating 
DEN 1028.32

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на патент. Машинско Перење. ОМНИ-ТОПЛИНА : нашата патентирана Топлинска Рефлектирачка постава обезбедува врвно управување со топлината на рацете за надворешни перформанси. Оваа внатрешна обвивка се состои од нашата метална шема со точки дизајнирана да ја задржува топлината, додека ткаенината што дише ја расфрла влагата на рацете. 100% СИНТЕТИЧКА НАДОЛНА ИЗОЛАЦИЈА : збунетоста во долниот стил е флексибилна во сите вистински точки, обезбедувајќи дополнителна воздушна мансарда, разноврсно вклопување и максимална топлина и уживање. КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : оваа женска јакна отпорна на вода се одликува со класична долга линија за удобна топлина и заштита во текот на деновите на отворено. ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Долга форма со кадифен качулка и јака обложена со руно, двонасочен централно-преден патент за целосна прилагодливост, внатрешен безбедносен џеб, џебови за раце со патент и удобни манжетни со дупки за палецот за да ги загреете рацете во секој студен ден. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : вниманието на колумбија кон деталите е она што ја издвојува нашата облека. Наведувајќи ги само најквалитетните материјали, стручните шевови и изработката. Ова е долготрајна јакна во која ќе уживате во наредните сезони. Контурните шевови на торзото и даваат на Небесната Јакна Со Долга Качулка елегантен профил и облога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат