• Новак
Vibram женски фурошики еко -бесплатни чевли

Vibram женски фурошики еко -бесплатни чевли

Rating 
DEN 1759.20

Достапност
Достапно за нарачка

Етилен винил ацетат ѓон Кој и да сте, каде и да одите, проверете дали се движите слободно. Лесни перформанси. Стапала што ги опфаќа влијанието. Иновативен дизајн. Етилен винил ацетат ѓон. Кој и да сте, каде и да одите, проверете дали се движите слободно. Лесни перформанси. Стапала што ги опфаќа влијанието. Иновативен дизајн. Удобната, стилска Фурошики Еко бесплатна е еко-свесна верзија нашиот популарен ѓон за завиткување. Инспирирана од јапонската традиција на завиткување, носење и држење предмети, меката горната ткаенина удобно се обвиткува околу стапалото и се обезбедува ситно за брзо, лесно вклопување. Furoshiki Eco Free има издржлива, флексибилна вибрамска екостеп природна надворешна плоча која е направена со повеќе од 90% природни состојки. Единствената единствена боја доаѓа од 100% природни пигменти. Покрај тоа, горниот материјал е направен од 90% рециклирани материјали, а има и 4 начини на истегнување за совршено вклопување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат