• Новак
300x мулти во боја метални метални бродови занаетчиски занаетчиски уметнички рачно изработени картички

300x мулти во боја метални метални бродови занаетчиски занаетчиски уметнички рачно изработени картички

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Специјални дизајнирани мини Бредс со цвеќиња, тркалезни и поделени иглички Декоративно украсување за занаетчиски хартија. Материјал : Метал, големина приближно 15mmx8mm, 15mmx5mm, 10mmx5mm. Практични и корисни алатки, одлични за запишување, правење картички, занаети за DIY, датотеки, фиксација на картички, декорација, итн. Опис : - Специјални дизајнирани мини Бредс со цвеќиња, тркалезни обликувани и поделени иглички. - Практични и корисни алатки, одлични за запишување, правење картички, занаети за DIY, датотеки, фиксација на картички, декорација, итн. - Декоративно украсување за занаетчиски занаети. - Материјал : метал, големина приближно 15mmx8mm, 15mmx5mm, 10mmx5mmmpackage Вклучува : 300 парчиња метални бради.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат