• Новак
Пар реални човечки/зомби акрилни очи за реквизити за Ноќта на вештерките, маски, кукли

Пар реални човечки/зомби акрилни очи за реквизити за Ноќта на вештерките, маски, кукли

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на живот 26мм (1 инчен диа) Реален и живот како. 2 дел може да се користи рамен или круг. Дупка во грб, идеална за вметнување LED диоди за осветлување. Големина на живот 26мм (1 инчен диа). Реален и живот како. 2 дел може да се користи рамен или круг. Дупка во грб, идеална за вметнување LED диоди за осветлување. Донесете ги вашите реквизити, маски или кукли во живот со овие неверојатно реални очи. Ова е за нов пар премија реална реална животна големина акрилик со целосна тркалезна очи (заразено килибар 26мм). Одлично за зградата на Ноќта на вештерките, маски и кукли. Неверојатни детали!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат