• Новак
Ujhesw првиот слој на темна портокалова кожа DIY кожа занаетчиски појас за чевли за чевли за чевли за рака

Ujhesw првиот слој на темна портокалова кожа DIY кожа занаетчиски појас за чевли за чевли за чевли за рака

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Површинската текстура е природна, мазна и нежна, со добра рака и допир Има пластичност, богата текстура и боја, уреден засек и голема јачина. Тридимензионална обработка, добра вентилација, апсорпција на пот и топлина. Има добра издржливост. Нема да се промени лесно како резултат на климата, површината е убава и може да се полира. Површинската текстура е природна, мазна и нежна, со добра рака и допир. Има пластичност, богата текстура и боја, уреден засек и голема јачина. Тридимензионална обработка, добра вентилација, апсорпција на пот и топлина. Има добра издржливост. Нема да се промени лесно како резултат на климата, површината е убава и може да се полира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат