• Новак
Организатор за складирање на снабдување со Sewacc Art Spoct

Организатор за складирање на снабдување со Sewacc Art Spoct

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Комплети за послужавник -? 【Префект】 Додатоците и алатките за дијамантска уметност совршено ги исполнуваат барателите побарувачки Е одличен подарок за мајки, татковци, loversубовници, пријатели. Подгответе им се на забавата на уметноста! Исто така, совршен подарок за роденден, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Денот на вinesубените. Организатор за организатори на rhinestones -? 【Лесен за употреба】 Истурете ги додатоците за дијаманти во пластичната лента и тресете ги за да ги направите дијамантите наредени по ред. Можете лесно да го користите зашиленото пенкало за вежбање за да ги залепите дијамантите! што ќе го олесни вашиот процес на дијамантска уметност лесен и удобен. 5Д алатки -? 【Комплет за трајни алатки】 Организаторот на фиоката за додатоци е изработен од материјал, издржлив и вечен. Додатоци за вез за везови на DIY -? Сет на палета за складирање на мушка со дијаманти -? Додатоци за дијамантска уметност и алатки, вклучената четка може да ви помогне да ги организирате дијамантите и мониста уредно, лесно за да ги земете и пронајдете. Комплети за послужавник -? 【Префект】 Додатоците и алатките за дијамантска уметност совршено ги исполнуваат барателите побарувачки. Е одличен подарок за мајки, татковци, loversубовници, пријатели. Подгответе им се на забавата на уметноста! Исто така, совршен подарок за роденден, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Денот на вinesубените. Организатор за организатори на rhinestones -? 【Лесен за употреба】 Истурете ги додатоците за дијаманти во пластичната лента и тресете ги за да ги направите дијамантите наредени по ред. Можете лесно да го користите зашиленото пенкало за вежбање за да ги залепите дијамантите! што ќе го олесни вашиот процес на дијамантска уметност лесен и удобен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат