• Новак
Ехо паркинг хартија компанија за кафе и пријатели рамки и ознаки Ефемера

Ехо паркинг хартија компанија за кафе и пријатели рамки и ознаки Ефемера

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Рамки и ознаки за кафе и пријатели Ефемерата вклучува 33 форми. Компанија за хартија „Ехо Парк“. Тежина на пакетот на артикалот : 0,3 фунти. Рамки и ознаки за кафе и пријатели. Ефемерата вклучува 33 форми. Компанија за хартија „Ехо Парк“. Тежина на пакетот на артикалот : 0,3 фунти. Овој пакет со ознаки и рамки Ефемера вклучува 33 печатени облици на намалување на умирање. Формите вклучуваат етикети, јазичиња, рамки, ознаки и многу повеќе. Инспирирани од колекцијата со истото име, овие форми на хартија се совршени за правење картички, занаети и хартиени занаети. Користете го вашето омилено лепило за да ги додадете овие облици на намалување на умирање во вашиот следен проект за занаетчиство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат