• Новак
Како спортски фитнес избалансиран клипер за скејт нокти, остар нокти од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик

Како спортски фитнес избалансиран клипер за скејт нокти, остар нокти од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици. Функција : Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на ноктите, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.; Сечилата се обликуваат и со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.; Цврст не'рѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Лесен за чистење.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели како да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Материјал : Овој производ е изработен од метал со висок квалитет. Количина на пакет : 1 x клипер за нокти. Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици : мултифункционален клипер за нокти : сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.Сturdy не'рѓосувачки челик : Обезбедува екстремна цврстина спречување на свиткување и лизгање. Лесно да се исчисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат