• Новак
19050 Рнб А01 Радијатор Вода Филер Собранието Пластика, За Хонда Граѓански 1.8 Л 2011 2010 2009 2008 2007 2006

19050 Рнб А01 Радијатор Вода Филер Собранието Пластика, За Хонда Граѓански 1.8 Л 2011 2010 2009 2008 2007 2006

Rating 
DEN 790.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал Тип : Пластика : 19050-РНБ-А01. Тежина на предметот : 0,106 кг. Ширина на предметот : 20 см. Тип на материјал : ПЛАСТИКОЕМ БР. : 19050-Rnb-A01 Item Тежина : 0.106 kg Item Ширина : 20 cm Color : Blackmanufacturer Дел Број : 19050-RNB-A01item Висина : 8 cm Item Должина : 20 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат