• Новак
Нептун YTX4L-Bs Замена Гел Батерија Со Високи Перформанси за е-тон 50cc TXL 93-03

Нептун YTX4L-Bs Замена Гел Батерија Со Високи Перформанси за е-тон 50cc TXL 93-03

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

ТИП НА БАТЕРИЈА : YTX4 L-BS гел AGM батерија 12 V 4 AH со 50 CCA [ - + ] терминал е полнење, моќ спорт батерија, (L) 4 ПАМЕТНА ТЕХНОЛОГИЈА ПРЕДВОДЕНА од Светлосен дисплеј кој обезбедува дисплеј што го чита напонот на алтернаторот на батеријата и ве предупредува за низок напон. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Батериите за Напојување На Нептун доаѓаат целосно наполнети и подготвени за употреба откако ќе се испорачаат, едноставно поврзете ја батеријата со апликацијата и подготвени сте да одите!. Компатибилен со : Еон (Бензаи) КОБРА од 100 КУБИКА/CX-Спорт 100 Сите Години, Кобра ОД 50 КУБИКА/CX-Спорт 50 Сите Години, 90 CC Кобра/CX-Спорт 90 Сите Години; Арктичка Мачка 90 CC АТВ 90, Y-12 Млади, 2-Мозочен удар 2002-2004, 50 CC ATV50 Y-6 Млади 2004-2005; brp (can-Am) 50cc Ds50, ПОТРАГАТА 2002-2006, 70cc ds70. 30 Дена Враќање, 1 Година Гаранција. Ние се стремиме кон квалитет проследено со квалитетна услуга за клиенти, не се занимава со враќање на производите поврзани со батеријата, затоа ве молиме контактирајте го продавачот директно. Тимот за поддршка На Производите на Нептун Е во мирување за вас. ТИП НА БАТЕРИЈА : YTX4 L-BS гел AGM батерија 12 V 4 AH со 50 CCA [ - + ] терминал е полнење, моќ спорт батерија, (L) 4. ПАМЕТНА ТЕХНОЛОГИЈА ПРЕДВОДЕНА од Светлосен дисплеј кој обезбедува дисплеј што го чита напонот на алтернаторот на батеријата и ве предупредува за низок напон. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Батериите за Напојување На Нептун доаѓаат целосно наполнети и подготвени за употреба откако ќе се испорачаат, едноставно поврзете ја батеријата со апликацијата и подготвени сте да одите!. Компатибилен со : Еон (Бензаи) КОБРА од 100 КУБИКА/CX-Спорт 100 Сите Години, Кобра ОД 50 КУБИКА/CX-Спорт 50 Сите Години, 90 CC Кобра/CX-Спорт 90 Сите Години; Арктичка Мачка 90 CC АТВ 90, Y-12 Млади, 2-Мозочен удар 2002-2004, 50 CC ATV50 Y-6 Млади 2004-2005; brp (can-Am) 50cc Ds50, ПОТРАГАТА 2002-2006, 70cc ds70. 30 Дена Враќање, 1 Година Гаранција. Ние се стремиме кон квалитет проследено со квалитетна услуга за клиенти, не се занимава со враќање на производите поврзани со батеријата, затоа ве молиме контактирајте го продавачот директно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат