• Новак
Јаглеродни Влакна Погледнете Контролни Запчаници Панел Заштитен Капак Облоги Додатоци За 2014 2015 2017 2018 Шевролет Корвета Ц7

Јаглеродни Влакна Погледнете Контролни Запчаници Панел Заштитен Капак Облоги Додатоци За 2014 2015 2017 2018 Шевролет Корвета Ц7

Rating 
DEN 830.40

Достапност
Достапно за нарачка

Изгледи од јаглеродни влакна (Не Се Вистински) Додатоци за Chevrolet Corvette C7 Погоден Само за 2014 2015 2016 2017 2018 2019 модел Chevrolet Corvette C7. Лесна инсталација.Изработени од абс пластика, леплива лента на задната страна. Гаранција за задоволство-Ако не сте 100% се чувствувате задоволни со Вашиот Полнач, едноставно вратете го за целосна наплата за 30 дена, без прашања поставени пари назад. Дизајн Стил-Обезбедува висока класа и спортски декор стил За Вашата Корвета C7, промена на обичниот внатрешен дизајн на автомобилот и додадете уникатни бои, трим може да ги покрие постоечките гребнатини и да ја спречи Вашата Корвета C7 од нула и абразија. Изгледи од јаглеродни влакна (Не Се Вистински) Додатоци за Chevrolet Corvette C7. Погоден Само за 2014 2015 2016 2017 2018 2019 модел Chevrolet Corvette C7. Лесна инсталација.Изработени од абс пластика, леплива лента на задната страна. Гаранција за задоволство-Ако не сте 100% се чувствувате задоволни со Вашиот Полнач, едноставно вратете го за целосна наплата за 30 дена, без прашања поставени пари назад. Дизајн Стил-Обезбедува висока класа и спортски декор стил За Вашата Корвета C7, промена на обичниот внатрешен дизајн на автомобилот и додадете уникатни бои, трим може да ги покрие постоечките гребнатини и да ја спречи Вашата Корвета C7 од нула и абразија. Опис : Компатибилен Модел : За 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Шевролет Корвета Ц7 Функција : Обезбедува стил на висока класа и спортски декор за Вашата Шевролет Корвета Ц7, променете го обичниот внатрешен стил на автомобилот и додадете карактеристична боја. Собираме необработени податоци, совршена интеграција, лесна инсталација, може да ги покрие постојните гребнатини и да спречи вашиот автомобил да се гребе и абразија. Материјал : Изработен од висококвалитетна абс пластика, трислојна обработка : Боја Во Позадина,шема на боја, Проѕирен УВ во одлична завршена (Не Вистински јаглеродни влакна). Инсталација : Веј Лесно Со Двострана леплива лента, прво плс површина за чистење со алкохол, истурете го алкохолот врз крпата и избришете го со крпа, нема да го оштети оригиналниот автомобил, второ загрејте ја лентата со фен за подобра адхезија, последно притиснете го речиси 1 минута.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат