• Новак
Мич Милер ЈСА Коа потпиша автограм на холивудска картичка во 1991 година

Мич Милер ЈСА Коа потпиша автограм на холивудска картичка во 1991 година

Rating 
DEN 800.00

Достапност
Достапно за нарачка

Сертиран од автентикаторот на третата страна #1 и еден од највисоките продавачи на потписи за Сите артикли целосно овластени со холограми од водечките автентикатори на третиот дел. Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено. Еден од најголемите залихи на лична сопственост, а не „пад на бродот, обележете“ Операција на сите предмети овде. Над 25 години Национални колекционерски држачи за пребарување на Интернет за нас. Убав потпишан колекционер овластен од Продавачот на Интернет #1 на потпишани колекционери како и секогаш испорачан истиот ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат