• Новак
Star Trek Следната генерација распродаде лито печатење #6

Star Trek Следната генерација распродаде лито печатење 6

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Голема слика од 11 x 14 за да се емулира лоби -картички Колекционерско од иконата ТВ франшиза Star Trek. Распродадено издание. Понудена од Гремлин ликовна уметност и анимација, една од најпознатите галерии за тули и малтер во бизнисот. Ова е распродаден лито принт од 5 -годишнината комеморативна лито серија на Star Trek, следната генерација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат