• Новак
ФИФА 19/Нхл 19 Пакет Xbox One 

ФИФА 19/Нхл 19 Пакет Xbox One 

Rating 
DEN 1214.40

Достапност
Достапно за нарачка

Овој пакет со 2 игри вклучува целосни изданија и НА нхл '19 И НА ФИФА' 19 од Sports Спорт! Нхл 19 воведува над 200 легенди од повеќе епохи во историјата на хокејот. Играјте со или против најголемите играчи на спортот, вклучувајќи го и Вејн Грецки. Нхл 19 воведува над 900 целосно нови опции за прилагодување за вашиот креирај-а-карактер, давајќи ви слобода да креирате и да се изразувате на мразот како никогаш досега. ЛИГАТА На Шампионите, Лигата На Европа и Суперкупот оживуваат искуства ВО SPORTS СПОРТ ФИФА 19. Уживајте во Најпрестижните клупски натпревари Во Европа со официјални елементи за емитување, значки за комплети, топки за натпревари и иконските трофеи за Лигата на Шампионите, Лигата На Европа и Суперкупот. Фифа ' 19 Напојувана Од Смрзнатини, ФИФА 19 ОД Sports Спорт За Мајкрософт Xbox One обезбедува искуство со калибар шампион на и надвор од теренот. Воведување на престижната Лига На Шампиони НА Уефа, нудејќи иновации во играта што ви овозможува да го контролирате теренот во секој момент и да обезбедите нови и незаменливи начини за играње.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат