• Новак
Винил во стилот на декорацијата на декларацијата на Wraptorskinz, компатибилен со оригиналниот безжичен контролер на Xbox One Alecias Swirt 02 црвен -

Винил во стилот на декорацијата на декларацијата на Wraptorskinz, компатибилен со оригиналниот безжичен контролер на Xbox One Alecias Swirt

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Кожа на слој на Pro Одделение 3 - Флексибилен винил материјал со специјално блокирање на отпуштање на лепило обложено со ламинат со висок сјај Контролорот не е вклучен - кожата не го покрива грбот на контролорот. Тенка и силна, не влијае на играта. Лесно се нанесува без воздушни меури - отстранување без леплив остаток. Бродови од и направени во САД од страна на Вордерсскиц. Скините на Wraptorskinz се врвни дизајни за квалитет на фотографијата и живописни бои отпечатени со специјални еколошки, избледени мастила. Нашите кожи се само-задоволни флексибилни винилни кожи што помагаат да се спречат гребнатини. Направено од композитни, повеќеслојни материјали за комерцијално одделение. Долниот слој е направен со специјално отстранлив лепило кое лесно се позиционира и се применува без воздушни меури. Ние го печатиме вашиот дизајн на долниот слој, а потоа врзуваме ламинат за професионална оценка над целата кожа додавајќи сјајна заштитна завршница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат