• Новак
Контрола на NaMenetics Custom Official Wireless Bluetooth за Xbox Series X/S и Xbox One Console - Un -Modded - Video GamePad далечински

Контрола на NaMenetics Custom Official Wireless Bluetooth за Xbox Series X/S и Xbox One Console - Un -Modded - Video GamePad далечински

Rating 
DEN 3359.84

Достапност
Достапно за нарачка

Рачно изработено - рачно изработени од нашите стручни контролорни техничари со долгогодишно искуство во електроника на контролори собрани во САД 100% автентично - ние користиме автентични контролори на Xbox, прилагодени со високо квалитетни, совршени прилагодени дизајнирани делови за да работат точно како оригиналните делови. Персонализација - Персонализирани комбинации и завршувања за дизајн за да одговараат на вашите потреби и преференции со големо внимание на деталите и широк спектар на опции и дизајни во боја. Вклучува пакет - Она што го добивате со вашата нарачка е 1x Custom Authentic Xbox Controller во стандардна кутија за малопродажба што е запечатена со налепница „Прилагодено од Gamenetics“ во нова пластична обвивка. 60 дневна гаранција-Ние нудиме ганоетика што не се поставени со не-прашања поддржани од 60 дена гаранција. Нашата гаранција опфаќа какви било лебдат на стапки, дефекти на внатрешните компоненти или кој било друг проблем со електронски поврзани со исклучок на само-наметната штета. Рачно изработено - рачно изработени од нашите стручни контролорни техничари со долгогодишно искуство во електроника на контролори собрани во САД. 100% автентично - ние користиме автентични контролори на Xbox, прилагодени со високо квалитетни, совршени прилагодени дизајнирани делови за да работат точно како оригиналните делови. Персонализација - Персонализирани комбинации и завршувања за дизајн за да одговараат на вашите потреби и преференции со големо внимание на деталите и широк спектар на опции и дизајни во боја. Вклучува пакет - Она што го добивате со вашата нарачка е 1x Custom Authentic Xbox Controller во стандардна кутија за малопродажба што е запечатена со налепница „Прилагодено од Gamenetics“ во нова пластична обвивка. 60 дневна гаранција-Ние нудиме ганоетика што не се поставени со не-прашања поддржани од 60 дена гаранција. Нашата гаранција опфаќа какви било лебдат на стапки, дефекти на внатрешните компоненти или кој било друг проблем со електронски поврзани со исклучок на само-наметната штета. Ова е автентичен прилагодено контролер на Xbox. Повеќето од горенаведените опции сите имаат мек кадифе на допир како финиш. Контролерите на Chrome и Colorshift имаат мазна сјајна завршница. Вклучени во стандардната кутија за малопродажба, како и упатство за упатства.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат