• Новак
Cyyeah SADES SA819 Игри Слушалки За Xbox ЕДЕН КОМПЈУТЕР PS4 Компјутерски Игри, Изолација На Бучава Опкружувачки Стерео Меки Слушалки За Уши Слушалки Преку Уво со Микрофон 2

Cyyeah SADES SA819 Игри Слушалки За Xbox ЕДЕН КОМПЈУТЕР PS4 Компјутерски Игри, Изолација На Бучава Опкружувачки Стерео Меки Слушалки За

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме тестирајте го со вашиот мобилен телефон пред да ги нанесете слушалките НА ВАШИОТ PS4, за да бидете сигурни дека работи добро Вметнете ги слушалките со приклучок од 3,5 мм во Гејмпадот. Потоа долго притиснете ГО КОПЧЕТО PS4 или внесете Ги Поставките На Системот, постои периферни машини изберете "Прилагодување На Звукот и Уредите", "Излез на слушалките", а потоа го промените во "сите аудио". Ако го имате звукот на поставката "Сите Аудио" што можете, но ако е поставено на "Разговор Аудио", можете да слушнете само од страната со микрофонот. Стерео Звук со квалитет на играта : лесно Снимајте ги летечките куршуми, стапките и сите ефекти во игрите и давајте јасен, јасен и богат звук. Удобно Вклопување : Мекост и добра пропустливост на воздухот протеински слушалки, зрак на главата под притисок со повеќе точки, во согласност со инженерската спецификација на човечкото тело. Висококвалитетен Микрофон : долг дизајн на Силиконски МИКРОФОН што Може Да се Повлече многу корисен и пренослив. Фати секој детал зборува прецизно кога собира звуци, тоа е многу чувствително и многу широко фреквентен одговор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат