• Новак
Дизајн на глава за глава официјално лиценциран AMC The Walking Dead Daryl Double Exposesure Daryl Dixon Graphics Matte Vinyl налепница за игри на кожата, компатибилен со конзолата Xbox One X

Дизајн на глава за глава официјално лиценциран AMC The Walking Dead Daryl Double Exposesure Daryl Dixon Graphics Matte Vinyl налепница

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнот на главата на главата официјално лиценциран AMC The Walking Dead производ Ултра-тенка и супер лесна. Отпорност на вода и избледени. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесна примена. Добијте ги дизајните на главата на главата, официјално лиценцирана дизајнирана кожа денес и покажете ја вашата loveубов кон ТВ сериите Walking Dead. Прелистајте ги нашите огромни селекции на дизајни кои се движат од пешаци и битри до уметнички портрети на ликовите како Рик Гримс, Дарил Диксон, Глен Ри, Михон, Исус, Неган и многу други, ние ги покривавме! Излезете сите и дајте му на вашиот уред свеж нов изглед со оваа самолеплива кожа во уникатна разновидност на стилови и бои, додека ја одржувате формата и дизајнот на вашиот уред. Наменето за современиот животен стил. Стилска прецизност опремена кожа направена од винил од премиум одделение што го штити вашиот уред од отпечатоци и гребнатини. Цврсто го контурира вашиот уред додека го одржува заштитно стилски. Лесна инсталација. Самолеплива налепница е лесна за инсталирање и отстранување без да остави остаток што го олеснува испробувањето на различни кожи и дизајни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат