• Новак
Laqi Universal LB RB Замена на бранови копчиња за Microsoft Xbox One Elite Controller, 2 парчиња

Laqi Universal LB RB Замена на бранови копчиња за Microsoft Xbox One Elite Controller, 2 парчиња

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

- Направете висококвалитетна пластика, не е лесно стареење и многу издржливо - Добро е да го замените оригиналниот оштетен. - Дел за замена со висок квалитет и нов контролер LB RB. - Компатибилен со : За контролорите на елитни Xbox One. - Со алатка за поправка, поудобно за инсталирање. - Направете висококвалитетна пластика, не е лесно стареење и многу издржливо. - Добро е да го замените оригиналниот оштетен. - Дел за замена со висок квалитет и нов контролер LB RB. - Компатибилен со : За контролорите на елитни Xbox One. - Со алатка за поправка, поудобно за инсталирање. Спецификации на артиклите : Материјал : Описи на пластикаИТИМ : -ИВОДИНА Квалитет и нов контролер за замена на LB RB. Изработка на висококвалитетно пластика, не е лесно стареење и многу издржливо.-добро за замена на оригиналната оштетена. Со алатката за поправка, поудобно за инсталирање.-совршено погоден за Xbox One Elite.-компатибилен со : За Xbox One Elite Controllerspackage : 2 Pack LB RB Triggers копче, 1 x T8 H шрафцигер, 1 x T6 завртка за завртки, 1, 1 X Алатка за отворена школка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат