• Новак
Лесен Приклучок за Полнење Со Батерија Со Лед Индикаторско Светло

Лесен Приклучок за Полнење Со Батерија Со Лед Индикаторско Светло

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Дојдете со 2 батерии за Полнење и еден УСБ-Кабел Led индикаторското светло покажува статус на полнење. Кука & Наполнете Ги Контролорите без Отстранување На Батериите. Може да полни две батерии истовремено, задолжителна потреба За Xbox X-КУТИЈА ЕДЕН гејмери. Приклучокот со двоен Полнач е специјално дизајниран За Контролори Xbox One. Опис : со Овој Приклучок За Полнење За Xbox One Тенок контролер, безбедно и погодно е да го ставите контролорот на пристаништето и да ги наполните контролерите, што ќе доведе до чиста и организирана работна површина. Двете батерии, може да се инсталираат одделно на вашите контролори за полнење.Карактеристики : Приклучокот Со Двоен Полнач е специјално дизајниран За Тенки Контролери Xbox One. Дојдете со 2 батерии за Полнење и еден УСБ-Кабел. Може да полни две батерии истовремено, задолжителна потреба За Xbox X-КУТИЈА Еден Тенок гејмери. Led индикаторското светло покажува статус на полнење. Кука & Наполнете Ги Контролорите без Отстранување На Батериите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат