• Новак
RBX активни женски долги ракави вентилирани мрежни мрежни лесни тренинзи за вежбање на екипаж маица

RBX активни женски долги ракави вентилирани мрежни мрежни лесни тренинзи за вежбање на екипаж маица

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

87% полиестер, 13% спандекс Повлечете го затворањето. Лесна, мазна ткаенина дизајнирана да ја здобие потта и брзо да се исуши. Вметнувањата со чиста мрежа обезбедуваат воздушна вентилација за дишење за да ви помогнат да се олади. Грозници за да ги задржат ракавите на место за подвижност без одвраќање. Класично деколте на екипажот со редовна должина и лесно вклопување. Разновидна долга ракав активна маица совршена за вежби и трчање, јога, секојдневно носење, лежење и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат