• Новак
Продолжувачи на кошули, проширувач на кошула за жени, проширувачи на кошули за жени плус големина на кошули со чипка

Продолжувачи на кошули, проширувач на кошула за жени, проширувачи на кошули за жени плус големина на кошули со чипка

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Различни бои за избор Само облечете ги овие екстендери на кошули и ќе станете модна девојка за неколку секунди!. Овој разноврсен лажен слој лажен врв е убав избор за подароци за жена за годишнина, роденден или која било секојдневна пригода. Големината на Азија е помала од големината на САД/ЕУ/Велика Британија, споредете и преземете мерење пред купувањето. Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува како резултат на рачното мерење. Затворање на копчињата. Долниот екстендер на кошула за движење : Ова прилагодливо мини здолниште за проширување на кошулата има краток предниот дел од предниот дел, е дизајниран за жени од сите големини и форми за да ја прошири должината на врвовите, да создаде слоевит изглед и да ги покрие местата за проблеми. Стилски слоевит дизајн : Овие надградувачи на блузи со здолништа можат да се користат како додатоци за додатоци на линерот до. Мешање со дуксери, џемпер, фармерки, палто, јакна е идеален избор. Долна екстерна за кошула за мешање Направено од трајна памучна ткаенина, овој умен уред обезбедува лажни слоеви за вашата кошула за да изгледа како да носите кошула со копче под. Висококвалитетен материјал : Мешавина од памук и полиестер, Strechy, мека на допир, пријателски расположен на кожата, погоден за модни девојки и момчиња. Enisex Extender со кошула Прилагодливиот лажен врвен дел од врвот е добра декорација за џемпери, џемпери, јакни, палта и друга обична облека, која не само што може да ви помогне да создадете слоевит стил лесно, туку и да ви помогне да избегнете Некои незгодни ситуации. Затворање на копчињата. Долниот екстендер на кошула за движење : Ова прилагодливо мини здолниште за проширување на кошулата има краток предниот дел од предниот дел, е дизајниран за жени од сите големини и форми за да ја прошири должината на врвовите, да создаде слоевит изглед и да ги покрие местата за проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат