• Новак
Wiseeal женска loveубов со шепа за печатење со шепа прилагодлива измиена гроздобер бејзбол капа за мама тато

Wiseeal женска loveубов со шепа за печатење со шепа прилагодлива измиена гроздобер бејзбол капа за мама тато

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на влечење. Само миење на рацете. Материјал : Памук, само миење на рацете. Памук пигмент до низок профил Шест капа, лесен, издржлив, мазен. 6 панели со низок профил, 6 везени очни капаци ја прават капачето за дишење. Прилагодлива лента назад, можете лесно да се прилагодите за да ја вклопите главата, една големина најмногу се вклопува. Применливи сценарија : Дневно, излегување, спорт, активности на отворено, патување, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат