• Новак
Lamincoa женски воздух чевли за трчање лесни жени патики воздушни перничиња одење тениски чевли за жени

Lamincoa женски воздух чевли за трчање лесни жени патики воздушни перничиња одење тениски чевли за жени

Rating 
DEN 701.60

Достапност
Достапно за нарачка

Phylon ѓон Мерки за платформа приближно 0,50 ". Тениските чевли се изработени од плетена ткаенина, стапала што не се лизгаат и воздухот, удобни, лесни, флексибилни. , поудобно внимателно со нозете, намалете ја иритацијата кога трчате. Амортизирање ѓон : Користете дизајн на перница за воздух за да обезбедите амортизирање и ефект на поддршка за нозете, да ве натераат лесно да застанете или да шетате долго време. Се чувствува како пролет на дното на нозете. Отстранлив Sockliner : Наградените табани можат да се извадат за миење и сушење на воздухот, или брзо да се заменат со други табани. Прилика : Погоден за одење, фитнес, трчање, возење, џогирање, возење велосипед, патување, одбојка, веслање , Јога, и секоја обична отворена. Предлог за големина : Ширина е средна. Големината на половина се препорачува за широки стапала. Патики на женски воздух. Ламикоа фаќа удобен стил на чевли за луѓето. Посветен на машки и женски патики и чевли за трчање. Оригинален вампир за дишење за издржлива удобност. Помагајќи да изберете посоодветни чевли и да изберете опуштен животен стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат