• Новак
Феникс Флуоресцентни Лесни Фиоки Со Хардверски Комплет За Шкафови За Кујнски Мебел Во Спалната Соба,

Феникс Флуоресцентни Лесни Фиоки Со Хардверски Комплет За Шкафови За Кујнски Мебел Во Спалната Соба,

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

[ИЗВОНРЕДЕН ДИЗАЈН] - овие стаклени копчиња за фиоки за комоди се приближно 1,18 инчи (30мм) во дијаметар, стилски и елегантен дизајн, отпечатени со уникатни модели, многу модели за избор : текстура на змија, мачка, снег, був и многу повеќе Кристално стакло и база НА СТОМАЧНИ мускули, цврста конструкција, сјаен и светол изглед, издржлив, не е лесен за оштетување, еколошки, безопасен, не е лесен за кршење и паѓање, извонредна изработка и висококвалитетни материјали, ви носат чувство на луксузна верзија. Совршен Допир За Завршна Обработка во Секоја Просторија-дијаметарот на хардверот на копчињата за фиоки е 1,18 инчи( 30мм), тоа е убава удобна големина за мали раце на деца и големи раце за возрасни. Идеален за кабинет, комоди, плакар, ормари, фиоки, гардероби, полици за книги, кабинети за бања, дневна соба, читална, студентски дом, спална соба и канцеларија. Инсталирањето е едноставно и брзо, не се потребни незгодни чекори, само дупчете дупка во положбата каде што сакате да ја инсталирате, поминете ја завртката низ задниот дел на таблата и затегнете ја конецот на копчето, можете да го користите, што ќе ви олесни и побрзо да ја отворите и затворите фиоката. Содржина на пакетот : 4 копчиња за кристални фиоки, 8 завртки (4 кратки завртки и 4 долги завртки). Ние веруваме дека тоа е најдобриот начин да се направи бизнис со среќни клиенти, па ако имате било какво прашање или не сте задоволни со производот, ве молиме да се сврти кон нас, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа откако ја добивме вашата порака. Спецификација : име На Производ : рачка На Фиоката (4 парчиња) Материјал : ABS+Стаклени Додатоци : 4 долги завртки, 4 пократки завртки (Нерѓосувачки челик) Големина : Рачка : 1.18x0, 82x0, 78 во/3x2, 1x2 см; Завртка : 0,8 ° 2,8 СМ/0,31 ° 1,1 Во Пакет Содржина : 4 X Копчиња За Кујнски Ормари 4 X Долги Завртки 4 X Пократки спецификација на завртки : - дијаметар на кристалната топка : ПРИБЛ. - Материјал : Стакло + Стомачни Чекори За Инсталација : 1 : Измерете го предметот во кој ќе се навртува завртката за да одредите колку длабоко мора да биде завртката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат