• Новак
Светла за нуркање Scuba, PFSN DF-3000 Професионална подводна фенерче 150м водоотпорен нуркачки факел со долготрајна батерија што може да се наполни, супер светло светло одл?

Светла за нуркање Scuba, PFSN DF-3000 Професионална подводна фенерче 150м водоотпорен нуркачки факел со долготрајна батерија

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Супер светли светла за нуркање : DF-3000 Scuba нуркачки светла со максимум излез 1000 лумени, тесни и моќни зраци до давање на долги растојанија е совршено за технички нуркачи Професионални безбедносни светла за нуркање : DF-3000 Scuba Dive Light Вграден чип за безбедност со ниска заштита на батеријата, составена од делови со голема прецизност, фенерче за нуркање подводна водоотпорна длабочина до 150 метри. 12 часа долготрајно : DF-3000 Подводната фенерче за нуркање, која се напојува со висока батерија со полнење на капацитети од 4800, што може да се полни светло за нуркање, овозможуваат цврста константа од 3,5 часа со употреба на режим на висока светлина, 12+ часа на режим на светло светло. Лесно за работа : DF-3000 Подводни светилки за нуркање, во кои има поставување 1 режим, управувајте ја со единечна рака, прилагодлива осветленост од 300 лумени до 1000 лумени со притискање на прекинувачот за слајд. Што добивате : 1x DF-3000 професионални светла за нуркање на нуркање, 1x батерија со полнење со висок капацитет, 1x USB полнач, 2x водоотпорен О-прстен, 1x маст, 1x лента за зглобот и нашата 12-месечна гаранција за проширување без загриженост. Слаба за нуркање фенерче за нуркање. Слаба за нуркање фенерче за нуркање. Ние се грижиме за безбедноста на сите нуркачи под вода кои ги користат нашите подводни светилки за нуркање на нуркање. Тоа е сигурна светлина за нуркање во нуркање и секоја фенерче за нуркање што го добивате го помина тестот за притисок на водата од 150 метри под вода. Ние не правиме лажно рекламирање, тоа е лабораториска заверена 1000 лумени нуркачки светла. Во рок од 3 месеци, прифаќаме поврат од која било причина. 2-годишна G-uanartee, подолго g-uanantee од другите нуркачки светло на пазарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат