• Новак
Чарли Џојнер Потпиша Автограм Фудбал хоф 96 Полначи ПСА/ДНК АЈ56018-Автограм Фудбал

Чарли Џојнер Потпиша Автограм Фудбал хоф 96 Полначи ПСА/ДНК АЈ56018-Автограм Фудбал

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Фудбалски Топки. Чарли Столар Потпиша Автограм Фудбал "хоф 96" Полначи ПСА/ДНК АЈ56018 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен чарли Џоинер сувенири. Сан Диего Полначи сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат