• Новак
Outfmvch Лажни Пеги Течна Боја Ајлајнер Долготраен Ајлајнер Шминка За Очи Ајлајнер За Жени Девојки 1мл Гел За Ајлајнер

Outfmvch Лажни Пеги Течна Боја Ајлајнер Долготраен Ајлајнер Шминка За Очи Ајлајнер За Жени Девојки 1мл Гел За Ајлајнер

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пренослив Лесен, Мал, Лесен За Носење, Разноврсниот Дизајн Заштедува Простор За Складирање И Време За Шминка За Одмор Пеги Шминка Млеко Поставување Спреј Голи Ѕвона Широка Врска Молив Острилка За Ајлајнер И Луѓе Молив За Очи. ®Костум За Сите Прилики, Совршен За Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките, Свадба, Роденденска Забава, Козметичко Шоу, Шоу Во Живо И Забава За Танцување. Моливи за ајлајнер се Тркалаат На Сјајот Стап За Трепкање Со Широка Врска Магнетна Лагер За Мачки Матрица За Очи. Шминка За Хајлајтер,Шминка За Очи,Сенка За Очи,Корејска Шминка,Шминка За Стапчиња За Сенки За Очи,Стап За Осветлување За Очи,Палети За Шминка,Сјај За Очи,Стап За Хајлајтер. боја сјај око молив сенка стап металик треперлива сенка за очи долготраен интензивен висок сјај бисерни ајлајнер партија фестивал шминка светка дрво дијамант разнобојни сјајна чад кремаста мат неутрален рефус водоотпорен пенливи брзо сушење. Стап За Сенки За Очи, Шминка Засекогаш,Молив За Очи,Апликатор За Сенки За Очи Двострано, Стап За Шминка За Истакнување. Лажни Пеги Течна Боја Ајлајнер Долготраен Ајлајнер Шминка За Очи За Очи За Жени Девојки 1мл Ајлајнер Геликвидна Боја Ајлајнер Долготраен Ајлајнер Шминка За Очи За Жени Девојки Материјал : пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат