• Новак
Палета на сенки За Очи, Неверојатна Кристална Палета На Сенки,Треперливи Фолии Шминка За Очи Долготрајна Палета На Нијанси 9 Бои Водоотпорен И Отпорен На Пот

Палета на сенки За Очи, Неверојатна Кристална Палета На Сенки,Треперливи Фолии Шминка За Очи Долготрајна Палета На Нијанси 9 Бои Водоотпорен

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Брендот ЗИСЕА, потекнува од добро познат бренд за козметика Во Кина, посветен да се роди извонреден и одговорен за убавината на жените Инспирирана од кристалната топка како онаа во бајките, претставувајќи ја фантазијата на непознатото, оваа колекција око-сенка доаѓа со нијанси на прекрасни рози и карамел костен. Подигнете ја шминката за привлечност без напор и дајте си изглед на мистерија и романса. Свежо совпаѓање на бои, погодно за жени од сите возрасти, погодно за разни социјални места, како што се забави, салони, свадби итн. Долготраен и траен ефект, може да трае цел ден, изработен од здрави и еколошки материјали. Висококвалитетна услуга за клиенти : палетата на сенки за очи може да биде оштетена за време на испораката. Ако имате било какви проблеми во врска со предметот, не двоумете се да не контактирате. Би сакале да ви понудиме решение. Зисеа Девет-Боја Зачудувачка Кристална Палета На Сенки за Очи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат