• Новак
Конзола за игра и налепница за игра и налепница за контроли, заштитна налепница, контролор и конзола за декорација на кожата, за PS5 контролер и конзола, маскирна зел?

Конзола за игра и налепница за игра и налепница за контроли, заштитна налепница, контролор и конзола за декорација на кожата, за PS5 контролер

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Достапно за нарачка

【Налепница за украси】 Камуфлажа зелен изглед, украсете ги и разубавете ја вашата конзола и контролорот без да влијаете на операцијата 【Повторете го залепувањето】 Отстранлив лепило, можете да залепите повеќе пати без отпад. 【Предности】 Долготрајно без да оставите лепак, висок квалитет и без преостанат лепак, дишење без пенење. 【Применливи предмети】 Површината на производот има замрзнат заштитен филм, висок квалитет, компатибилен за PS5 контролер и конзола. 【Функција】 Непречено и тенки налепници го штитат вашиот контролер од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини. 【Налепница за украси】 Камуфлажа зелен изглед, украсете ги и разубавете ја вашата конзола и контролорот без да влијаете на операцијата. 【Повторете го залепувањето】 Отстранлив лепило, можете да залепите повеќе пати без отпад. 【Предности】 Долготрајно без да оставите лепак, висок квалитет и без преостанат лепак, дишење без пенење. 【Применливи предмети】 Површината на производот има замрзнат заштитен филм, висок квалитет, компатибилен за PS5 контролер и конзола. 【Функција】 Непречено и тенки налепници го штитат вашиот контролер од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини. Камуфлажа зелена појава, украсете и разубавете ја вашата конзола и контролорот без да влијаете на работењето.

Спецификацијата

Item Type:
 Controller Sticker
Material:
PVC
Color:
Camouflage Green
Film Thickness:
0.04-0.08mm/0.002-0.003in
Weight:
Approx. 395.0g/13.9oz
Compatible for PS5 with CD Driver :
Package List:
5 x Game Console Sticker 2 x Controller Sticker :

Со стоката дадена додека купуваат