• Новак
Сулфури Мед &засилувач; Убавина Влага Тонирање Светлина Крем-Хидратантна Убавина Лице Крем, Навлажнувачки Тон До Крем, Хидратантна Убавина Лице Крем Drefunk, Тон До Кр?

Сулфури Мед &засилувач; Убавина Влага Тонирање Светлина Крем-Хидратантна Убавина Лице Крем, Навлажнувачки Тон До Крем, Хидратантна Убавина

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Хидратантна Крема За Лице За Убавина : нежна и грижа за кожата Нежен за сите типови на кожа. Длабоко хидрирачки : Навлажнувачки Крем За Тонирање Длабоко ја хидрира кожата, ја ублажува сувоста и ја поправа кожата. Лесен Крем За Тонирање На влага : Мед И Убавина Светлосниот Крем За Тонирање На Влага Обезбедува моментална покриеност за убава кожа со природен изглед. Немрсна : Кремот За Тонирање Е Лесен, немрсната формула брзо продира во кожата и е погодна за целодневна употреба. Ја осветлува кожата : Крем За Лице За Убавина Од Мед Јасен, влажен и природно убав, ја осветлува кожата и ја кристализира за природен гол изглед. Го остава вашиот тен посветол и изгледа помлад. Мед и Убавина - Лесен Крем За Тонирање На Влага - Хидратантен Крем За Лице За Убавина, Навлажнувачки Крем За Тонирање На Тонот, Хидратантен Крем За Лице За Убавина, Тонизира Крем Тип На Кожа Универзална Содржина : 50гр рок На Траење Три Години Пакетот Вклучува : 1 х Мед И Убавина Тонирање На Влага Лесен Крем Забелешка : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат