• Новак
Priddyfair Исхрана Kasil прав Тајната За Убавина Сомалија се користи за Нега на Кожата, Телото, Косата скалпот &засилувач; Лице Акни Маска направена Од Природни Органски Го

Priddyfair Исхрана Kasil прав Тајната За Убавина Сомалија се користи за Нега на Кожата, Телото, Косата скалпот &засилувач; Лице Акни Маска направена

Rating 
DEN 231.84

Достапност
Достапно за нарачка

СРЕДСТВО за ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ : не само што е неверојатна маска за лице, туку се удвојува и како средство за чистење што нема да ја иритира вашата кожа Едноставно додадете лажичка Касил во прав во вашата дланка со вода, и измешајте го во паста и нанесете ја на кожата со кружни движења за да ја отстраните нечистотијата и да се наталожите. Може да се користи како секојдневно средство за чистење без да ја исушите кожата. Касил е неверојатен навлажнувач кој ќе помогне да се хидрира кожата и да се подобри вашиот природен сјај. ИЗВЛЕЧЕТЕ ГИ НЕЧИСТОТИИТЕ : содржи својства за чистење, што помага за длабоко чистење на кожата без да и се одземат природните масла. Ќе ги затегне порите за лекување и спречување на акни, оставајќи ви мазна кожа. Тоа е неверојатен навлажнувач добиен од растение кој може да помогне во лекувањето на сува и дехидрирана кожа. Касил содржи хранливи материи и антиоксиданси за природен и младешки сјај. СОСЕМА ПРИРОДНО : дали предизвикувате штета на кожата на лицето со хемиски натоварени и скапи производи? Па, префрлете се на органски касил во прав, неговиот 100% природен чист и без хемикалии. Касил во прав е најдобрата природна нега за вашата кожа. Вашата кожа сигурно ќе ви се заблагодари за тоа!. НАЈДОБРО ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА : Една од најголемите придобивки од користењето природен прашок од касил како производ за нега на кожата на лицето, е тоа што работи за сите типови кожа, од сува и досадна до мрсна, груба или чувствителна, можете слободно да користите прашок од касил со целосна доверба и уживајте во неверојатните придобивки што ги нуди овој природен прав. ПРИРОДНА НЕГА на КОСА : покрај зајакнувањето на косата од коренот, овој неверојатен прав додава сјај и волумен, ја хидрира вашата коса и го чисти скалпот, прашокот касил нуди се-во-едно грижа за вашата коса и скалп. Можете слободно да креирате шампон во прав касил или маска за коса, постојат неколку неверојатни рецепти што можете да ги користите за инспирација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат